fbpx

1- adilidilkuyumculuk.com’ dan aldığınız her ürün, firmamızın garantisi altındadır.

2- Almış olduğunuz ürünü tahrip etmeden,  ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren üç (3) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile faturası ile birlikte iade edebilirsiniz. Whatsapp’tan destek: 0543 556 72 16

3- Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim eden firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

4- Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

5- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örneğin orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

6- Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. İade gönderimi sırasında, kargo firmalarından, ya da iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle, ürün ve ürünle birlikte gönderilen evrak ve materyallerde meydana gelen bozulma ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu iadeyi gerçekleştiren müşteriye aittir.

7- Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün adilidilkuyumculuk.com’ ye ulaştığı andan itibaren beş (5) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.

8- adilidilkuyumculuk.com, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

9- Müşteri, bir kaç kullanımdan sonra memnun kalmadığı ürünü, cayma hakkını kullanarak iadesini yukarıdaki şartlar doğrultusunda talep edebilir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.